• denivka

  Vypravte se za denivkami - prodlouženo do 27. 7.

  , 0 komentářů

  Počasí letos v mnohém narušilo zaběhlý zahradní řád. Nejen, že později než v jiných letech sklízíme ovoce, ale ani některé druhy rostlin nerozkvétají tak, jak jsou zahradníci po léta zvyklí. Pořadatelé některých výstav museli počkat, až hlavní hvězdy pořádně rozkvetou.

 • květ Saguara opylují netopýři

  Kaktusy a jiné sukulenty v pražské Troji

  , 0 komentářů

  Kaktusářské výstavy se už tradičně těší velké oblibě návštěvníků trojské botanické zahrady. Ta letošní potvrá až do 21. července a představí sukulentní rostliny z Jižní a Severní Ameriky, Makaronésie, Madagaskaru a Jihoafrické republiky.

 • kytice z lilií - ilustrační snímek

  Pětistovka lilií provoní zámek Jaroměřice

  , 0 komentářů

  Lilie, květina králů Francie, se letos stala hlavním symbolem květinových výstav v historických interiérech. V rámci projektu Fleur de lys – Slavnosti lilií tyto nádherné květy postupně vyzdobí interiéry sedmi památkových objektů. Od 28. června můžete lilie obdivovat v interiérech barokního zámku v Jaroměřicích nad Rokytnou.

 • letní květiny

  Havířov v květech - 15. června

  , 0 komentářů

  Květinový průvod městem má letos název Havířov v pohybu. Floristé vytvoří květinové sochy na téma Příroda je mocná čarodějka. Květinový průvod městem se vydá směrem k náměstí Republiky v jedenáct hodin od budovy havířovského magistrátu.

 • hvězdnice - trvalka roku 2013

  Trvalkové dny

  , 0 komentářů

  Botanická zahrada společně s Českým spolkem perenářů pro vás připravili v rámci 10. ročníku Trvalkových dnů pestrý program. Přijďte se inspirovat, pěstujte trvalky pro radost i  užitek.

 • Květná zahrada v Kroměříži je příkladem ranně barokního stylu

  Víkend otevřených zahrad 2013

  , 0 komentářů

  Během druhého červnového víkendu se nabízí unikátní příležitost navštívit některou z téměř stovky zahrad a parků. Veřejnosti se otevřou i brány zahrad běžně nepřístupných. Pro malé i velké návštěvníky je připraven bohatý doprovodný program podle místních možností.

 • květy lilií ozdobí prostory zámku Kratochvíle

  Kratochvíle s lilií

  , 0 komentářů

  Lilie, květina králů Francie, se letos stala hlavním symbolem květinových výstav v historických interiérech. V rámci projektu Fleur de lys – Slavnosti lilií tyto nádherné květy postupně vyzdobí interiéry sedmi památkových objektů. Počátkem června je můžeme obdivovat na renesančním zámku Kratochvíle.

« Předchozí 1 5 9 12 13 14 15
16
Další »

Používáme cookies za účelem personalizace webu, reklamy a zlepšení našich služeb. Pokračováním souhlasíte s jejich použitím. Více informací OK